Aktorius B. Willisas ignoruoja karantino taisykles: nesutiko dėvėti apsauginės kaukės

Bruce Willisas (BackGrid, Dailymail nuotr.)
Bruce Willisas (BackGrid, Dailymail nuotr.)
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos
2021-01-13 13:42

Nepaisantis griežtų Kalifornijos karantino taisyklių, Holivudo aktorius Bruce'as Willisas buvo nufotografuotas apsipirkinėjantis Los Andželo vaistinėje be apsauginės veido kaukės, praneša portalas Dailymail.

Skelbiama, kad 65 metų aktorius nesutiko užsidengti veido, kai įžengė į parduotuvę pirmadienį, nors dėvėjo skarelę, kuria lengvai galėjo pridengti veidą.

Aktoriaus atstovas nedelsdamas atsakė į portalo prašymą pakomentuoti, nes užfiksuotose nuotraukose aiškiai matyti, kad B. Willisas nesilaiko griežtų karantino taisyklių.

Portale PageSix teigiama, kad kiti parduotuvėje buvę klientai pasipiktino, kai pamatė Holivudo žvaigždę be apsauginės kaukės. Aktorius vėliau buvo išprašytas, taip nieko ir nenusipirkęs.

Kaukės yra privalomos uždarose patalpose Kalifornijoje, o lauke žmonės gali rinktis, ar dėvėti kaukę, ar ne, tačiau privalu laikytis saugaus atstumo nuo kitų.

Aktorius neslėpė, kad karantiną leidžia didelėje žmonių grupėje – neseniai pasidalijo akimirka, kurioje Kalėdas švenčia kartu su žmona Emma ir jų dukromis Evelyn ir Mabel.

Šeima įsiamžino savo kieme, dėvėdami juodai raudonas pižamas.